Ryszard Putiatycki jestem przedsiębiorcą . Pasjonatem biznesu i ludzi którzy chcą lub prowadzą własne firmy. Prowadzenie działalności to wyzwanie i branie odpowiedzialności za własne życie . W moim przypadku nie zawsze tak było długie lata pracowałem na etacie był też epizod pracy zagranicą . Pewnego dnia postanowiłem otworzyć biznes i zarabiać konkretne pieniądze .Pomysł jednak zamienił się w własne zatrudnienie „stworzenie miejsca pracy dla samego siebie”, wprawdzie zatrudniałem pracowników ale większość rzeczy musiałem robić sam .Długie godziny pracy przeciętne zarobki dlatego po latach doświadczenia sprzedałem swoją firmę za bezcen za przysłowiową złotówkę . Zapytacie pewnie dlaczego za złotówkę po prostu moja firma bez mojej osoby nie była nic warta. Edukacja i przebywanie z odpowiednimi ludźmi którzy pokazali podstawowe różnice pomiędzy biznesem a samo zatrudnieniem sprawiły że zostałem praktykiem Biznesu. Postawiłem na rozwój . Stworzyłem parę źródeł dochodu bo oto chodzi w biznesie oszczędzając tym samym dużą ilość czasu.

Stworzyłem tą stronę z myślą o nowych i obecnych przedsiębiorcach szukających ciekawych rozwiązań . Prowadzenie firmy to nauka na którą nie każdy przedsiębiorca ma czas . Ale trzeba poznawać nowe nieznane jeszcze sposoby zarabiania zarządzania i prowadzenia firm. Strona powstała aby wspierać przedsiębiorców w Polsce oraz łączyć ludzi prowadzących biznes z różnych branż i sektorów gospodarki. Jestem przekonany i wiem to z praktyki grupa ludzi może znacznie więcej . Wspierając się i stawiając na rozwój można przekraczać kolejne bariery które są w biznesie. Rozwiązania które wdrożyłem do swoich firm i sposobów zarabianie oszczędzają wiele czasu a tego mocno mi brakowało gdy prowadziłem tylko jeden biznes . Dziś wspieram ludzi przedsiębiorczych takich jak ty współpracując możemy się wiele od siebie nauczyć . Doświadczenia i znajomości to klucz do sukcesu w biznesie.

Tak na koniec jeśli prowadzisz biznes nie poddawaj się . Jeśli dopiero zaczynasz to wiedz że to jedyny sposób by spełniać swoje a nie czyjeś marzenia .

o mnie Ryszard Putiatycki