Projekt 365 dni

Projekt 365 dni za 365 zł

Rok to zwykle 365 dni wyobraź sobie co może zyskać płacąc 1zł dziennie . Więcej informacji już wkrótce.

Czy jako przedsiębiorca liczyłeś ile kosztuj cię klient osoba która trafiła do twojej firmy kupiła produkt czy usługę . A może nic nie kupiła ? Jak pracujesz w handlu znasz takich klientów nazywanych ” APACZE”

Czy klient kupi czy też tylko się rozgląda napewno cię kosztuje . Pytanie czy wiesz jaka to wota.

Proste równanie : Czynsz za lokal + ZUSY + Wypłaty dla pracowników + Media + Telefony leasingi + paliwo + wszystkie pozostałe koszta których nie wymieniłem i podziel SUMĘ przez ilość klientów w miesiącu .

To co zobaczysz może mocno Cię zaskoczyć . Ile kosztuje cię Klient. Podejrzewam że kwota którą wyliczyłeś może sprawiać o zawrót głowy.  Masz teraz 3 a nawet cztery wyjścia ,

1. Nic z tym nie rób . (jakoś to będzie ) 

2. Zwierz ilość klientów jednocześnie obniżając koszt .

3. Jeśli pasuje Ci kwota którą wydajesz na klienta i biznes się spina płać każdemu nowemu klientowi tą kwotę.

4.Wydawaj pieniądze bardziej skutecznie na pozyskiwanie nowych klientów.

 

 

Co proponuje dołącz do programu 365 dni za 365 zł netto . Otrzymasz reklamę na 3 z naszych portalach internetowych. Zaleta to 11zł miesięcznie za portal . Sprawdź koszt twojego klienta czy ta kwota nie jest za wygórowana. Pozyskaj minimalnie 33 nowych klientów rocznie. Niech świat i rynek osobie usłyszy . Dostaniesz też indywidualne porady jak być widocznym w świecie internetu. Trafisz też do bazy przedsiębiorców którzy wzajemnie się wspierają i polecają . Tego też będziemy oczekiwać od Ciebie wzajemne wspieranie i ustna rekomendacja to najlepsza i najbardziej skuteczna reklama. Będąc w klubie będziesz miał dostęp do 30 specjalistów znających się w różnych dziedzinach prowadzenia biznesu. Możesz liczyć na wsparcie i współpracę .

Zależy nam na długotrwałej relacji biznesowej po roku czasu sam ocenisz czy warto z nami być i robić biznes. 

.Pamiętaj prawdziwy biznes zawsze jest w budowie , nowe czasy wymagają od nas nowych działań .