BHP W FIRMIE

Jeśli jesteś pracodawcą i zatrudniasz choć by jedną osobę to ciąży na Tobie parę obowiązków związanych z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Przepisy prawa z zakresy BHP zmieniają się bardzo szybko w ostatnim czasie . Pracodawcy nie zawsze mają czas by nadążyć z przepisami które wprowadza rząd . Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na BHP .Ciężki wypadek w zakładzie pracy kosztuje pracodawcę średnio ponad 1 mln zł, a niekiedy nawet wielokrotność tej kwoty – wynika z najnowszego raportu Ayming Polska i BCC. Ryzyko wypadków może rosnąć wraz z pełnym powrotem pracowników do pracy. Co za tym idzie, zadbanie o bezpieczeństwo staje się nie tylko kwestią zdrowia zatrudnionych i etyki pracodawcy, ale także czynnikiem kosztowym.Profesjonalna ocena warunków panujących w Twoim przedsiębiorstwie. Każdy pracodawca ma obowiązek sporządzenia oceny ryzyka zawodowego na stanowiksu pracy. Z oceną rzyka zawodowego należy zapoznać pracownika. Ocenę należy zaktualizować w przypadku zmian technologicznych w miejscy pracy lub po wypadkach.

Kompleksowe wykonanie wszelkich czynności związanych z udokumentowaniem zaistniałych wypadków.  Obowiązkiem pracodawcy jest sporządzenie dokumentacji powypadkowej. Pracodawca nie może odmówić wykonania postępowania powypadkowego.  Dokumentacje powypadkową sporządza się w również dla wypadków które miały miejsce w drodzę do pracy, lub z pracy do domu. Odpowiednia w takich sytuacjach sporządza się kartę wypadku, lub protokół

Wnikliwa kontrola, weryfikacja jakości oraz poziomu zasad BHP stosowanych w Twojej firmie. Audyt jest doskonałym sposobem na sprawdzenie kondycji firmy w zakresie BHP.  W takcie wizyty sprawdzamy stan instrukcji, szkoleń, oraz ogólnych warunków  Audyt kończy się sporządzeniem raportu który jest omawiana z udziałem pracodawcy lub osoby wyznaczonej.

Pełna obsługa działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmiemy się zadaniami BHP w Twojej firmie. W ramach usługi wykonujemy zadania służby BHP oraz te które służba BHP nie może wykonywać. W cenie usługi otrzymasz szkolenie BHP wstępne i okresowe. Postępowania powypadkowe. Tworzenie instrukcji oraz ocen ryzyka zawodowego.

Dane kontaktowemgr inż. Marek Mrukwłaściciel

+48 510 683 944 
bhp@bhpekspres.pl